У дитинстві батьки ретельно стежать за нашим здоров'ям, до того ж, діти регулярно проходять медогляди: у дитячому садку, школі, для спортивної секції, перед поїздкою у табір. У дорослому ж житті ми часто забуваємо, що наше здоров'я теж потребує догляду та перевірок.

У медичній практиці «Здорові Люди» у Львові лікар-терапевт із радістю подбає про здоров'я кожного дорослого пацієнта. У компетенції лікаря – первинна діагностика та лікування захворювань усіх органів та систем організму.


Коли потрібна консультація терапевта?

Люди звертаються до терапевта з найрізноманітнішими скаргами: кашель, підвищення температури тіла, біль у горлі, шлунково-кишкові розлади (діарея, запор, нудота, блювання), болі у животі, часті головні болі, мігрень, проблеми зі сном, дискомфорт в ділянці серця, прискорене серцебиття, апатія, погіршення пам'яті, проблеми з концентрацією уваги, зниження зору, запаморочення та багато-багато іншого.

Під час консультації лікар збирає анамнез, проводить огляд пацієнта та, за потреби, назначає додаткові обстеження. Спираючись на отримані дані терапевт прописує лікування або направляє пацієнта до вузького спеціаліста: кардіолога, невролога, гастроентеролога, пульмонолога і т.д.

Профілактичні консультації = здоров'я та довголіття

Консультація терапевта необхідна не тільки за наявності симптомів – багато захворювань на початкових стадіях практично не дають про себе знати, а під час профілактичного огляду, лікар може виявити непомітні для пацієнта ознаки хвороби. Також терапевт допоможе розібратись із тим, які аналізи варто здати, щоб перевірити роботу внутрішніх органів.


Коли звернутись до терапевта у МП «Здорові Люди»

У нашій медичній практиці ви можете отримати наступний перелік послуг від лікаря-терапевта у Львові:

  • первинна консультація з приводу хвороби, призначення лікування;
  • профілактичні огляди (check-up);
  • огляд та отримання рекомендацій щодо вакцинації у дорослому віці;
  • вимірювання антропометричних даних;
  • біоімпедантний аналіз складу тіла з консультацією лікаря щодо ризику розвитку захворювань систем організму;
  • виклик лікаря додому;
  • онлайн-консультація терапевта.
Отримати консультацію терапевта у Львові та здати аналізи у медичній практиці «Здорові Люди» можна за один візит – адже ми цінуємо ваш час!
Терапевт – зв'язкова ланка між пацієнтом та його здоров'ям